TR / EN / AR
İş HirdavatmarketFirsatlarirı İlan Ver
Çiftçiden Satılık İlan Ver

SATICI : KRC DANIŞMANLIK MAKİNE METAL GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

BİLGİLENDİRME

Alışverişiniz için ziraatmakinem.com portalını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

*Satınalma işlemine devam etmeden önce lütfen sepetinize eklemiş olduğunuz ürünler  ve ürünlere ait opsiyonların doğru olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra ''Siparişi Tamamla'' butonuna tıklayarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

*Sepetinize eklemiş olduğunuz her ürünün altında nakliye ücreti hakkına bilgilendirme bulunmaktadır. Bu alanda ''Nakliye Alıcıya Aittir'' yazıyor ise makinenin size teslimi esnasında ortaya çıkacak ücretin tarafınızdan ödenmesi gerektiğini unutmayınız. Dilerseniz ödeme işlemini gerçekleştirmeden önce bizimle irtibata geçerek bulunduğunuz bölgeye göre ödeyeceğiniz nakliye ücreti konusunda yardım alabilirsiniz. Ayrıca satınalmış olduğunuz ürünün nakliye aracı üzerinden insan marifetiyle indirilemeyecek kadar büyük olması durumunda ürünün nakliye aracı üzerinden aşağıya indirilmesi konusunda yapacağınız her türlü gider ve harcama alıcı tarafından karşılanacaktır. 

 

*Sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz ürün ve makinelerin bir çoğu üretici firmalar tarafından sipariş üzerine üretildiği için satın alacağınız ürünlerin teslimat süreleri maksimum 30 gün olarak belirlenmiştir. Ancak siz satış işlemini gerçekleştirdikten sonra satın aldığınız ürün ile ilgili olarak üretici firma ile tarafımızdan diyaloğa geçilerek sipariş ettiğiniz ürünün stoklarında olması durumunda en kısa sürede bildirmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Ancak satınalma işlemine devam etmeden önce bizimle diyaloğa geçerek siparişinizle ilgili teslimat bilgileri konusunda bizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

 

*Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde vermiş olduğunuz kredi kertı bilgileri kesinlikle sistemimiz tarafından kayıt altına alınmamaktadır. Ayrıca kredi kartı ödemelerini 128 Bit güvenlik sertifikasına sahip tamamen güvenlikli ödeme sayfaları üzerinden gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

 

 

Neden Ziraat Makinem?

TECRÜBE VE DENEYİM  ziraatmakinem.com 9 yıllık faaliyeti süresince Türkiye’nin 41 ilinde 450 adet tarım makinası üreticisine, tarım ve hayvancılıkla uğraşan 1100 adet vatan...

2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. KRC DANIŞMANLIK MAKİNE METAL GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.