TR / EN / AR
İş HirdavatmarketFirsatlarirı İlan Ver
Çiftçiden Satılık İlan Ver

Ödeme İşlemleri

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ziraatmakinem.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi kredi kartı ile tek çekim ya da 9 aya varan taksit seçenekleriyle kredi kartı kullanmak istemiyorsanız havale ve ya EFT  şeklinde yapabilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Kredi kartı ile ödeme sahip olduğunuz kredi kartınız üzerinden gerçekleştirilir. Ürün sayfalarında bulunan “ödeme seçenekleri” kısmından anlaşmalı olduğumuz kredi kartları ve bu kartlara ait taksit seçenekleri bilginize sunulmuştur. Size Ait kredi kartı ile anlaşmamızın olmadığı durumlarda ürün bedelini yanlızca tek çekim olarak ödeyebilirsiniz.

HAVALE / EFT İLE ÖDEME

Satın aldığınız ürünü Havale ya da EFT ile ödemek istiyorsanız iletişim panelimizde bilginize sunulmuş bankalara ait hesap numaraları üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin gecikmemesi için, Havale/EFT işlemlerinde açıklama bölümüne sipariş numaranızı girmeniz gerekmektedir.

Açıklama bölümüne sipariş numarınız dışında bir metin yazmayınız.

Sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra "Sipariş Özeti" sayfasından sonraki ekranda ve sipariş takip ekranlarımızdan görebilirsiniz.

Siparişinizi tamamladıktan sonra Üye panelinizden HAVALE/EFT BİLDİRİM FORMUNU doldurarak ödemenizi tarafımıza bildiriniz.

Havale ya da eft işlemini gerçekleştirmeden siparişiniz geçerlilik kazanmaz. 5 gün içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilir.

ZİRAAT BANKASI ÜZERİNDEN SATIN ALMA

Sitemiz üzerinden siparişini verdiğiniz ürünleri ziraat bankası aracılığı ile de satın alabilirsiniz. Bu yolla ürün satın almak istiyorsanız Sepetinizde bulunan ürün ya da ürünlere ait ödeme sayfasında ödeme seçenekleri içinde bulunan “Ziraat Bankası Üzerinden Satın Almak İstiyorum’’ seçeneğini seçmelisiniz.

“Ziraat Bankası Üzerinden Satın Almak İstiyorum’’ seçeneği ürünü satın aldığınız anlamına gelmez. Sizlerden herhangi bir ödeme ya da kredi kartı bilgisi talep edilmez. Bu satın alma seçeneği sizleri bilgilendirmek ve doğru yönlendirmek amacı ile oluşturulmuştur. Oluşturmuş olduğunuz siparişiniz sonunda müşteri temsilcimiz sizinle bağlantıya geçerek ürün, stok durumu, nakliye ve teslimat süreleri gibi konularda sizlere yardımcı olur, ayrıca bankanın sizlerden talep edeceği proforma fatura ve fatura gibi tüm istekleriniz müşteri temsilcimiz tarafından tedarik edilerek tarafınıza gönderilir.

Ziraat Bankası aracılığıyla yapacağınız alışverişlerinizde sitemiz üzerinde bulunan ürün fiyatları geçerli olacaktır. Ancak banka ile aranızda imzalayacağınız kredi sözleşmesi gereğince uygulanacak vade farklarının banka tarafından makine fiyatlarının üzerine ekleneceğini unutmayınız.

TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ ARACILIĞI İLE SATIN ALMA

Sitemiz üzerinden siparişini verdiğiniz ürünleri Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığı ile de satın alabilirsiniz. Bu yolla ürün satın almak istiyorsanız Sepetinizde bulunan ürün ya da ürünlere ait ödeme sayfasında ödeme seçenekleri içinde bulunan  ‘’Tarım Kredi Kooperatifi Aracılığıyla Satın Almak İstiyorum’’ seçeneğini seçmelisiniz.

 ‘’Tarım Kredi Kooperatifi Aracılığıyla Satın Almak İstiyorum’’ seçeneği ürünü satın aldığınız anlamına gelmez. Sizlerden herhangi bir ödeme ya da kredi kartı bilgisi talep edilmez. Bu satın alma seçeneği sizleri bilgilendirmek ve doğru yönlendirmek amacı ile oluşturulmuştur. Oluşturmuş olduğunuz siparişiniz sonunda müşteri temsilcimiz sizinle bağlantıya geçerek ürün, stok durumu, nakliye ve teslimat süreleri gibi konularda sizlere yardımcı olur.

Tarım kredi kooperatifleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde sitemiz üzerinde bulunan ürün fiyatları geçerli değildir. Kooperatiflerin ürün ile ilgili uygulamış oldukları vade farkı oranlarına bağlı olarak ürün fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Neden Ziraat Makinem?

TECRÜBE VE DENEYİM  ziraatmakinem.com 9 yıllık faaliyeti süresince Türkiye’nin 41 ilinde 450 adet tarım makinası üreticisine, tarım ve hayvancılıkla uğraşan 1100 adet vatan...

2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. KRC DANIŞMANLIK MAKİNE METAL GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.