TR / EN / AR
İş HirdavatmarketFirsatlarirı İlan Ver
Çiftçiden Satılık İlan Ver

İade ve Geri Gönderim

HASARLI ÜRÜN

Nakliye firması ürününüzü size ulaştırmak için geldiğinde lütfen ürününüzü kontrol ediniz. Eğer ürün hasar görmüş ise ürünü nakliye firmasından teslim almayın ve derhal bizimle irtibata geçin.

ARIZALI VE BOZUK ÜRÜN

Ürününüzü teslim aldıktan sonra ürünün arızalı ya da bozuk olduğu ortaya çıkarsa lütfen ürünün arızasını gidermek maksadı ile ürün üzerinde oynama ya da değişikli yapmayın bu ürününüzün garanti kapsamı dışında kalmasına neden olabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız en kısa sürede bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

EKSİK ÜRÜN YA DA EKİPMAN

Satın almış olduğunuz ürünü nakliye aracından indirmeden önce mutlaka sevk irsaliyesi ya da varsa fatura üzerinden kontrol ediniz. Ürün nakliye aracından indikten sonra gelen makine ve varsa makineye ait ekipmanınızın siparişiniz ve size gelen fatura ile aynı olup olmadığına bakınız. Eğer bir eksiklik ya da yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız en kısa sürede bizimle irtibata geçiniz.

İADE VE GERİ GÖNDERİM

 ALICI, Sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde hiçbir sebep göstermek zorunda olmaksızın cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde SATICI' ya faks, telefon veya elektronik posta ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde ve işbu Sözleşmenin ayrılmaz parçası olan ve www.ziraatmakinem.com internet Sitesinde yayınlanmış olan önbilgiler gereğince ürünün ambalaj ve içeriğinin denenirken hasar görmemiş olması ve SATICI tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde,

a) 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır)

b) İade formu,

c) Bu belgelerin SATICI’ ya ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir ve 20 gün içinde ürün iade alınır. İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi zorunludur.

Süresi içerisinde herhangi bir sebeple iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanacaktır.

Ürün SATICI’  ya iade edilirken, ürünün teslimi sırasında ALICI’ ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmekte olup faturanın ürünle birlikte SATICI’ ya gönderilmemesi durumunda ALICI’ ya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Ürünle beraber iade edilecek olan faturanın üzerine de "iade faturasıdır" ibaresi yazılıp ALICI tarafından imzalanacaktır.

Üreticinin yanlızca sipariş üzerine üreterek piyasaya arz etmiş olduğu  ayrıca yine müşteri isteği doğrultusunda üreticinin ürün üzerinde geri dönülemez şekilde yapısal değişikliğe gitmiş olduğu ürünlerde cayma hakkından faydalanılamaz.

Neden Ziraat Makinem?

TECRÜBE VE DENEYİM  ziraatmakinem.com 9 yıllık faaliyeti süresince Türkiye’nin 41 ilinde 450 adet tarım makinası üreticisine, tarım ve hayvancılıkla uğraşan 1100 adet vatan...

2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. KRC DANIŞMANLIK MAKİNE METAL GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.