TR / EN / AR
İş HirdavatmarketFirsatlarirı İlan Ver
Çiftçiden Satılık İlan Ver

Neden Ziraat Makinem?

TECRÜBE VE DENEYİM

 ziraatmakinem.com 9 yıllık faaliyeti süresince Türkiye’nin 41 ilinde 450 adet tarım makinası üreticisine, tarım ve hayvancılıkla uğraşan 1100 adet vatandaşımıza danışmanlık hizmeti vermiş “Krc Danışmanlık Makina Metal Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.” tarafından kurulmuştur. Firmamız kazanmış olduğu bu tecrübe ve birikimler sayesinde Tarım Makinaları Üreticilerinin ve Çifçimizin ihtiyaçlarını bilir ve bu doğrultuda hareket eder.

ÜRETİCİDEN ÇİFÇİYE

ziraatmakinem.com üretici ile Çifçiyi aracısız olarak bir araya getirir ve site üzerinden satışa çıkarılan hiçbir üründen komisyon talep etmez böylece satın almak istediğiniz ürünü direk Üretici Firmaya ulaşarak Üretici Firma fiyatlarıyla alma imkanına kavuşursunuz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

ziraatmakinem.com ürün satmak isteyen ve üyelik başvurusunda bulunmuş olan tüm Üretici Firmaların kurumsal kimliklerinin doğruluğunu ve satmak istedikleri ürünü fiziki olarak üretip üretmediklerini araştırır. Bu araştırma sonucunda uygun görülen firmaların site üzerinden “mağaza” kurup ürün satmalarına izin verilir. Böylece site üzerinden alacağınız ürünün ilgili firma tarafından üretilmiş olduğunu bilir ve siparişlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

KALİTELİ ÜRÜN

ziraatmakinem.com Üretici Firmaların “mağaza” sında satmak istedikleri ürünlerin CE belgelerini firmalardan talep eder CE belgesi olmayan ürünlerin site üzerinden satışına izin verilmez.  Böylece satın almak istediğiniz ürünün uluslararası kriterlere uygun bir ürün olduğunu bilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

GARANTİ

Ziraatmakinem.com üretici firmaların mağazasında satmak istedikleri ürünlerin Garanti belgelerini firmalardan talep eder. Garanti belgesi olmayan ürünlerin site üzerinden satışına izin verilmez. Böylece satın almak istediğiniz ürünün firma tarafında 2 yıl boyunca garanti altında olduğunu bilerek alışveriş yapabilirsiniz ayrıca Ziraatmakinem.com üzerinden üretici firmalardan daha önce satın almış olduğunuz makineler için Servis ve Yedek Parça talebinde bulunabilirsiniz.

İŞ FIRSATLARI

ziraatmakinem.com üzerinden üyelik oluşturarak eleman arayan firmaların iş ilanlarını görebilir işe ihtiyacınız var ise sizde iş ilanı oluşturup site üyesi olan firmalara gönderebilirsiniz.

ÇİFÇİDEN SATILIK

Satmak istediğiniz Çiflik, Tarla , Canlı Hayvan, Yem, Saman ,Tarım Makinası ve ya Ekipmanları gibi her türlü malınızı üyelik oluşturarak ziraatmakinem.com üzerinden satabilir ya da diğer üyelerin satışa çıkardıkları tüm ürünleri görüp inceleyebilir ve dilerseniz satışı yapan üye ile irtibata geçip satın alabilirsiniz.

Neden Ziraat Makinem?

TECRÜBE VE DENEYİM  ziraatmakinem.com 9 yıllık faaliyeti süresince Türkiye’nin 41 ilinde 450 adet tarım makinası üreticisine, tarım ve hayvancılıkla uğraşan 1100 adet vatan...

2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. KRC DANIŞMANLIK MAKİNE METAL GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.