TR / EN / AR
İş HirdavatmarketFirsatlarirı İlan Ver
Çiftçiden Satılık İlan Ver

Nakliye İşlemleri

Sepetinize eklemiş olduğunuz her ürünün altında nakliye ücreti hakkına bilgilendirme bulunmaktadır. Bu alanda ''Nakliye Alıcıya Aittir'' yazıyor ise makinenin size teslimi esnasında ortaya çıkacak ücretin tarafınızdan ödenmesi gerektiğini unutmayınız. Dilerseniz ödeme işlemini gerçekleştirmeden önce bizimle irtibata geçerek bulunduğunuz bölgeye göre ödeyeceğiniz nakliye ücreti konusunda yardım alabilirsiniz. Ayrıca satınalmış olduğunuz ürünün nakliye aracı üzerinden insan marifetiyle indirilemeyecek kadar büyük olması durumunda ürünün nakliye aracı üzerinden aşağıya indirilmesi konusunda yapacağınız her türlü gider ve harcama alıcı tarafından karşılanacaktır. 

 

Sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz ürün ve makinelerin bir çoğu üretici firmalar tarafından sipariş üzerine üretildiği için satın alacağınız ürünlerin teslimat süreleri maksimum 30 gün olarak belirlenmiştir. Ancak siz satış işlemini gerçekleştirdikten sonra satın aldığınız ürün ile ilgili olarak üretici firma ile tarafımızdan diyaloğa geçilerek sipariş ettiğiniz ürünün stoklarında olması durumunda en kısa sürede bildirmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Ancak satınalma işlemine devam etmeden önce bizimle diyaloğa geçerek siparişinizle ilgili teslimat bilgileri konusunda bizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Neden Ziraat Makinem?

TECRÜBE VE DENEYİM  ziraatmakinem.com 9 yıllık faaliyeti süresince Türkiye’nin 41 ilinde 450 adet tarım makinası üreticisine, tarım ve hayvancılıkla uğraşan 1100 adet vatan...

2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. KRC DANIŞMANLIK MAKİNE METAL GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.