TR / EN / AR
İş HirdavatmarketFirsatlarirı İlan Ver
Çiftçiden Satılık İlan Ver

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ziraatmakinem.com 2015 yılında Krc Danışmanlık Makina Metal Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından tarım ve hayvancılıkla ilgili yurtiçi ve yurt dışında makine ve ekipman üretimi yapan konusunda uzman ve güvenilir firmalar ile siz değerli  Çifçilerimizi aynı çatı altında birleştirmek için kurulmuştur.

 Krc Danışmanlık Makina Metal Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. 2008 yılından kurulmuş olup 9 yıllık çalışma hayatı boyunca ülke çapında tarım ve hayvancılık konusunda makine ve ekipman üretimi yapan 450 firma ile çifçilik ve hayvancılıkla uğraşan 1100 adet vatandaşımıza  çeşitli konularda danışmanlık desteği vermiş ve vermeye devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ziraatmakinem.com 7 gün 24 saat kesintisiz, kaliteli, ahlaklı ve tarafsız hizmet ilkesini benimsemiştir. Firmamız Bu doğrultuda aralıksız olarak çalışmalarını sürdürmekte olup kesintisiz ve kaliteli olarak hizmet alabilmeniz için sistem altyapılarını sürekli güncellemektedir. Ayrıca Siz değerli site kullanıcılarımızın güvenilir firmalar üzerinden doğru ürün bilgilerine ulaşabilmeniz için gerekli tüm çalışmaları hizmet ahlakı politikası çerçevesinde tarafsız olarak sürdürmeye devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Ziraatmakinem.com Türkiye’nin  her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan;  en önemli önceliğinin müşteri memnuniyeti olduğunu kabul edip bu doğrultuda sürekli ve çok çalışmayı kutsal bir vazife olarak gören; ticari kaygılarla asla hizmet ahlakı ve tarafsızlık ilkelerini terk etmeyen;   hizmet hayatının her aşamasında tüm müşterilerine daha fazla ve kaliteli hizmet vererek  güvenilir ve konusunda lider bir  internet sitesi olmak istemektedir.

MİSYONUMUZ

tarım ve hayvancılık ile uğraşan çifçilerimizin makine ve ekipman konularındaki tüm ihtiyaçlarını Ziraatmakinem.com aracılığı ile dürüst ve güvenilir firmalardan en uygun fiyat ile alabilmesini sağlamaktır.

HEDEFLERİMİZ

Ziraatmakinem.com 2016 yılı sonuna kadar 800 adet kurumsal  üye ile anlaşıp site üzerinde yaklaşık 12.000 adet ürünü barındırmayı hedeflemektedir.

Yine 2016 yılı sonuna kadar 100.000 adet site ziyaretçisi hedeflemekte ve bu ziyaretçi ve kurumsal üyeler vasıtası ile yaklaşık 1200 adet makine ve ekipmanın satışına aracılık etmeyi planlamaktadır.

Ziraatmakinem.com 2016 yılında tarım ve hayvancılık konusundaki tüm yurt içi ve yurtdışı  fuar organizasyonlarına katılarak ülkemizde faaliyet göstermek isteyen 30 civarında yabancı kurumsal üye yi bünyesine katmayı hedeflemektedir.

Neden Ziraat Makinem?

TECRÜBE VE DENEYİM  ziraatmakinem.com 9 yıllık faaliyeti süresince Türkiye’nin 41 ilinde 450 adet tarım makinası üreticisine, tarım ve hayvancılıkla uğraşan 1100 adet vatan...

2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. KRC DANIŞMANLIK MAKİNE METAL GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.