TR / EN / AR
İş HirdavatmarketFirsatlarirı İlan Ver
Çiftçiden Satılık İlan Ver

Güvenli Alışveriş

Ziraatmakinem.com üzerinden yaptığınız alışverişler son derece güvenlidir. Çünkü siz bir ürün sipariş edip ödemesini gerçekleştirdikten sonra yapmış olduğunuz ödeme hemen üretici firma hesabına aktarılmaz. Üretici firma tarafından siparişiniz hazırlanır ve nakliye edilip size ulaştırılır ve bize siparişinizi teslim aldığınız bilgisi üretici firma tarafından iletilir. Ürününüz size ulaştıktan sonra ziraatmakinem.com müşteri hizmetleri tarafından telefon ile size ulaşılır sizden ürünü eksiksiz teslim aldığınıza dair onay istenir siz bu onayı verdikten sonra yapmış olduğunuz ödeme finans departmanımız tarafından üretici üye hesabına aktarılır. Müşteri ürünü teslim almış ama ürün hakkında üreticiden kaynaklanan bir olumsuzluk ya da eksiklik söz konusu ise üretici firma bu olumsuzluk ve eksikliği ortadan kaldırana kadar ürün hakkındaki ödeme üretici firma hesabına aktarılmaz.

Ziraatmakinem.com üzerinden yaptığınız alışverişinize ait ürünleri üretici firma stoklarında yok ise en geç 30 gün içerisinde tedarik edilip size teslim etmekle yükümlüdür. Eğer 30 gün içerisinde üretici firma tarafından sipariş ettiğiniz ürün tedarik edilemezse ziraatmakinem.com tarafından yapmış olduğunuz ödeme size hangi ödeme yolu ile ödeme yaptıysanız aynı ödeme kanalı ile tarafınıza iade edilir.

Neden Ziraat Makinem?

TECRÜBE VE DENEYİM  ziraatmakinem.com 9 yıllık faaliyeti süresince Türkiye’nin 41 ilinde 450 adet tarım makinası üreticisine, tarım ve hayvancılıkla uğraşan 1100 adet vatan...

2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. KRC DANIŞMANLIK MAKİNE METAL GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.